Doğaya Saygı

Üretim Aşamasında Çevre Politikası

Teknoryum temiz üretim politikasını kendisine hedef edinmiştir. Bu bağlamda hammadde tedariğinden geri dönüşüm ve sera gazı salınımına kadar bir çok noktada çevreci politikalar benimsemekte ve bu bu politikaları önemsemektedir.

Sera gazı, atmosferde bulunan ve üzerinde ısı tutma özelliğine sahip gaz bileşiklerini ifade etmektedir. Sera gazları, ağırlıklı olarak fosil yakıt kullanımından dolayı oluşmaktadır. Teknoryum olarak tesislerimizde üretim aşamalarında elektrik enerjisi ve doğalgaz kullanılmaktadır.

Üretim aşamasındaki atıklar kaynağından toplanarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Personelimiz çevre bilinci konusunda sürekli eğitilerek duyarlılık potansiyelimiz ileriye taşınmaktadır. Çevre bilinç eğitimlerinin periyodik olarak düzenlenmesi, yerinde uygulamalar yapılarak eğitimin kalıcılığının yükseltilmesi hedeflenmektedir. Bugüne kadar verilen eğitimler ile Teknoryum kayseri tesislerinde herhangi bir çevre kazası yaşanmamıştır.

Tasarlanan Ürünler İçin Çevreci Yaklaşım

Teknoryum üretim tesislerinde doğal kaynakların verimli kullanımı ile daha temiz ve daha uzun ömürlü üretim faaliyetlerinin gerçekleştirilmesine olanak sağlayan teknolojilerin kullanımı ile “sürdürülebilir dengenin” sağlanması hedeflenmiştir. Bu hedef ışığında iklim değişiklik krizlerine, doğaya ve ekonomiye faydalı ürünler tasarlamak ilk amacımızdır. Özellikle enerji verimliliği ve elektrikli ürünlerde eco modu ile ilgili sektörde liderlik yapmayı amaçlamaktadır.

Kaliteli ve Hızlı Üretim Yaptırmak İçin

BİZE ULAŞIN

info@teknoryum.net

Bizi Arayın 0850 780 5737